Masz niesprawny telefon i zastanawiasz się, czy opłaca się go naprawić? Pamiętaj, że zawsze warto skonsultować to ze specjalistą!

Wiele osób decyduje się na szybkie wyrzucenie sprzętu, który im się zepsuł. Czy jest to słuszne rozwiązanie? Oczywiście, że nie! Pamiętaj o tym, że przede wszystkim nie jest to ekologiczne! Jeżeli chcesz żyć w zgodzie z naturą i chronić środowisko, dobrym pomysłem będzie postawienie na jak najdłuższe korzystanie z jednego urządzenia. Ponadto często naprawa kosztuje niewiele, a nowy telefon to wydatek nawet kilku tysięcy złotych. Czy stać Cię na częste wydatki w tak dużym zakresie?

Serwis telefonów – to się opłaca!

Są osoby, które uważają, że rozmowa ze specjalistą i skorzystanie z jego usług jest bardzo kosztowne. Nie zawsze tak jest. Warto wybierać serwisy, które oferują swoim klientom korzystne ceny. Do tego grona należy firma Medic Phone. Tam też czekają na Ciebie prawdziwi eksperci, którzy na początku postawią diagnozę, a dopiero później ustalą z Tobą zakres naprawianie telefonów, a także ostateczną cenę. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jakich kosztów możesz się spodziewać. Ale to nie wszystko, ponieważ firma ta proponuje swoim klientom również możliwość wypożyczenia smartfona na czas naprawy, co znacznie ułatwia życie. Ostateczna cena naprawy sprzętu jest zależna oczywiście od rodzaju usterki, a także od konkretnego modelu telefonu. Nie zapominaj również o tym, że poszczególne części zamienne są dostępne w różnych cenach. Zawsze warto stawiać jedynie na oryginalne zamienniki, które posłużą Ci przez bardzo długi czas. Ale ostatecznie o tym decydują również serwisanci w porozumieniu z klientem.

Wymiana wyświetlacza – podstawa w każdym serwisie

Niewątpliwie najczęstsza usterka, z którą użytkownicy zgłaszają się do serwisów jest konieczność wymiany wyświetlacza. Naprawa telefonów Samsung nie musi być zatem skomplikowana. Często poszczególni serwisanci mają na miejscu części zamienne, a więc nie muszą ich zamawiać i oczekiwać na ich przesyłkę. Warto jednak pamiętać o tym, że w szczególności w przypadku nowych telefonów taka wymiana może być dość kosztowna.

Najlepszy serwis telefonów w Warszawie znajdziesz w firmie MedicPhone.