Co prawda Zakopane nazywane jest zimową stolicą Polski, ale jest to miejscowość która może zaoferować bardzo wiele turystom bez względu na to kiedy przyjadą.

Czy to będzie wiosna, jesień czy też lato lub zima – to zawsze w Zakopanem będzie co robić. Z jednej strony możemy nastawić się na aktywny wypoczynek i spacery po górach, a z drugiej strony na białe szaleństwo. Spacery górskimi szlakami dają możliwość spędzania tutaj wielu godzin każdego dnia na pokonywaniu kolejnych wzniesień. Warto również jest zaplanować sobie wjazd na Kasprowy Wierch lub wycieczkę do Doliny Pięciu jezior. Sam wjazd na Kasprowy Wierch trwa około 20 minut i w tym czasie możemy podziwiać niesamowite widoki. Warto również oczywiście odwiedzić sławne Morskie Oko. Kolejnym punktem widokowym jest Gubałówka. Z Gubałówki również możemy ruszyć rowerem w bardzo ciekawą trasę dookoła Tatr. Druga wersja tej trasy prowadzi w dół Dunajca. Bez względu którą wybierzemy mamy zagwarantowane bardzo ciekawe i niepowtarzalne widoki. Właśnie chyba przepiękne krajobrazy są największą zaletą Zakopanego. Jeżeli do Zakopanego przyjedziecie zimą, to oczywiście Możecie skorzystać z niezmiernie bogatej bazy narciarskiej. Jest to bardzo dobra infrastruktura, która jest dostosowana do potrzeb zarówno całkowicie początkujących jak i najbardziej zaawansowanych narciarzy. Kiedy już z Nudzi wam się kontakt z przyrodą to zawsze możecie zjeść pyszny obiad w jednej z licznych restauracji lub napić się grzanego wina.

Zakopane jest piękne nie tylko zimą

Można również przespacerować się jedną z najbardziej znanych ulic w Polsce czyli krupówkami.

Wszystko to daje nam niepowtarzalny klimat. Do pełni szczęścia Potrzebujemy jeszcze tylko odpowiednio dobranego noclegu. To na jaki nocleg się Zdecydujemy w dużej mierze zależy od naszych potrzeb i oczekiwań. Innych noclegów szukamy jadąc z grupą znajomych, a innych kiedy jedziemy z rodziną. Ja osobiście noclegów szukam na stronie Zakopane apartamenty i zawsze Tam znajduje to co mnie w danym momencie interesuje. Niewątpliwie dużą Zaletą tej strony jest wygodna i łatwa w obsłudze wyszukiwarka.