Urlop w górach na nartach jest wspaniałą formą wypoczynku, to pokonanie trudnych tras zjazdowych, podziwianie zapierających dech w piersiach widoków na ośnieżone góry, oraz komfortowy pobyt w wynajętym apartamencie z rodziną lub przyjaciółmi.

Możesz obudzić się w pięknym otoczeniu i z zachwytem patrzeć na malownicze szczyty oraz stawić czoła trudnym trasom narciarskim przez cały urlop. Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć apartament na cały sezon narciarski, czy tylko na weekend, z pewnością znajdziesz odpowiednie rozwiązanie dotyczące zakwaterowania dla swoich potrzeb. Być może jedną z głównych atrakcji sezonowego zakwaterowania w górach w dobrej lokalizacji jest możliwość spędzenia dodatkowych godzin na stoku. Podczas gdy tydzień na stoku dostarczy Ci podstawowej wiedzy i doświadczenia, spędzenie całego sezonu na nartach pozwoli Ci opanować sztukę jazdy na nartach do perfekcji. Zakwaterowanie w centrum pozwoli Ci dowiedzieć się, jakie ukryte skarby ta górska miejscowość naprawdę ma do zaoferowania.

Wynajęcie apartamentu, jeśli jedziesz na urlop z rodziną czy grupą przyjaciół, pozwoli na spędzanie większej ilości czasu razem oraz na cieszeniu się większą prywatnością, niż pobyt w hotelowych pokojach czy pensjonacie. Jest to również optymalna baza wypadowa do knajpek i na popularne szlaki turystyczne. Nie ma również potrzeby na przewożenie dużego bagażu, ponieważ domki i apartamenty są wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, takie jak pralka, czajnik czy suszarka do włosów, a także w pościel i ręczniki. Wybierając apartamenty Zakopane możesz cieszyć się poranną kawą i śniadaniem w spokoju i w gronie bliskich osób, bez konieczności czekania na swoją kolej, jak to ma miejsce w hotelowych restauracjach, gdzie wszyscy o tej samej porze chcą zjeść coś przed wyruszeniem w góry. W domku czy apartamencie wszystko robisz o takiej porze, jaka Tobie odpowiada i nie musisz dzielić przestrzeni wspólnych z obcymi osobami.