Ten kraj jest pełen przepięknych rezerwatów przyrody i parków narodowych, jednak każdego roku coraz więcej osób rezygnuje z obcowania z naturą i wybiera sterylne hotele.

Czas wrócić do podstaw, a pełna zabawy wycieczka na kemping to tylko droga do zrobienia. Czytaj dalej, aby uzyskać wskazówki i porady, jak dobrze się bawić na świeżym powietrzu.Nie obawiaj się, że podczas wyprawy na kemping pakujesz zbyt dużo dla swoich dzieci. Na kempingu jest bałagan. Dzieci wydają się magnesem na brud. W miarę upływu dnia Twoje dzieci będą coraz bardziej bałaganiarskie. Aby się przygotować, przynieś dodatkowe ubrania dla swoich dzieci. Przygotuj się dokładnie!Kiedy nadejdzie czas, abyś poszedł spać, dobrym pomysłem jest umieszczenie w samochodzie lodówek, które zabrałeś ze sobą. W dzisiejszych czasach niedźwiedzie stały się całkiem sprytne i zorientowały się, że te lodówki zwykle przewożą artykuły spożywcze, co przyciągnie je do twojego kempingu.Poszukaj sklepów spożywczych w pobliżu kempingu. Upewnij się, że wiesz, jak się do nich dostać. W szczególności, jeśli Twoja podróż trwa dłużej niż trzy lub cztery dni, jedzenie, które zabierasz ze sobą, prawdopodobnie nie wystarczy na całą podróż. Nie tylko to, ale twoja rodzina będzie zmęczona jedzeniem tych samych rzeczy dzień po dniu. Kluczem jest różnorodność.Kiedy wychodzisz, nie zabieraj ze sobą niczego, co należy do natury. Baw się i rób zdjęcia, ale kiedy ładujesz samochód, upewnij się, że kamienie, szyszki i inne przedmioty pozostają na swoim miejscu. Happy Campers 101: Dzięki tym wskazówkom Twoja następna wyprawa na kemping zakończy się sukcesem

To jedna z niewypowiedzianych zasad biwakowania.

Każdy powinien mieć taką samą możliwość cieszenia się tymi rzeczami.Na kempingu w dziczy warto być przygotowanym na wszystko. Pamiętaj, że sprawy nie zawsze idą tak, jak tego oczekujesz. Mogą wystąpić problemy pogodowe, kontuzje i inne nieoczekiwane rzeczy. Ważne jest, aby nie być nieostrożnym, nie podejmować niepotrzebnego ryzyka i pomyśleć przed podjęciem jakichkolwiek działań.Dobrym pomysłem jest rozbicie namiotu na równym terenie. Zapewni to lepszy sen, co oznacza, że ??będziesz mieć więcej energii na następny dzień. Jeśli musisz spać na pochyłości, upewnij się, że Twoja głowa jest pochylona w górę.Jeśli wcześniej nie obozowałeś, to teraz nie czas na bycie pustelnikiem. Poproś doświadczonego przyjaciela, aby poszedł z tobą i pokazał ci liny. Gdy staniesz się bardziej zaawansowany w hobby, możesz zacząć samotnie odbywać małe, a potem większe wycieczki i posiąść swoją hermetyczność.Na wyprawę na kemping zabierz ze sobą mnóstwo toreb z zamkiem błyskawicznym, które będą doskonałym narzędziem do mieszania z żywnością, a także doskonałym miejscem do przechowywania. Zawsze upewnij się, że torebka jest całkowicie zamknięta, a następnie wrzuć wszystkie potrawy, które chcesz połączyć, takie jak kurczak i ciasto lub stek z marynatą! Torby z zamkiem błyskawicznym najlepiej chronią wszystko, czego potrzebujesz.Bądź wdzięczny za możliwość biwakowania na swoim kempingu, usuwając więcej śmieci, niż przyniosłeś. Jest to doskonała metoda okazywania wdzięczności i uprzejmości innym obozowiczom, którzy będą korzystać z tego miejsca. Zbierz cały swój bałagan i kilka kawałków innych śmieci, które nie są twoje. Gdyby wszyscy podążyli za twoim przykładem, wspaniały teren na zewnątrz byłby dla wszystkich czystszym miejscem.Więc następnym razem, gdy będziesz mieć wakacje, upewnij się, że masz klimatyzację i telewizję kablową. Zamiast tego wybierz cieszenie się naturalnym pięknem otaczającego nas świata. Kemping nie musi oznaczać dyskomfortu, ale może oznaczać całą rodzinną zabawę!