Ekspert finansowy jest wykwalifikowanym specjalistą, który pomoże ci przebrnąć przez różne oferty banków i towarzystw ubezpieczeniowych.

Szczególnie warto skorzystać z jego usług, gdy zamierzasz wziąć kredyt hipoteczny. Dzięki temu będziesz miał wgląd w najlepsze oferty, a także dowiesz się, jaka jest twoja zdolność kredytowa. Co więcej, ekspert finansowy zajmie się większością formalności – zgromadzi dokumenty i wypełni wniosek, jak również będzie negocjował z bankiem. W przypadku ubezpieczeń przedstawi ci słabe i mocne strony ofert, a także pomoże ci ustalić sumę ubezpieczenia. Profesjonalny ekspert finansowy musi bardzo dobrze znać świat finansów, a szczególnie sektora bankowego. Przeprowadzi cię przez propozycje wielu banków. Co więcej, doradztwo eksperta finansowego jest całkowicie bezpłatne, bo płaci mu bank, w którym postanowiłeś uruchomić kredyt hipoteczny albo gotówkowy. Dzięki niemu sfinalizujesz zakup domu lub mieszkania albo korzystnie ubezpieczysz swoje mienie na wypadek sytuacji losowych.

Ekspert finansowy – zalety korzystania z jego usług

O czym warto pamiętać przy wyborze eksperta finansowego?

Na początek należy zorientować się, jakie wykształcenie i doświadczenie ma dany przedstawiciel tego zawodu. Pomocna też jest informacja o instytucjach finansowych, z którymi współpracuje – to gwarancja szerszego przeglądu ofert. Pamiętajmy, aby pod żadnym pozorem nie płacić ekspertowi finansowemu, jego gratyfikacja finansowa pochodzi z innego źródła. Dobry ekspert powinien być zawsze otwarty na kontakt z Państwa strony i tłumaczyć wszystkie niejasności.

Jeśli chcieliby Państwo skorzystać z doradztwa eksperta finansowego, zapraszam Państwa do współpracy. Zanim Państwo zdecydują, czy warto mi zaufać, gorąco polecam obejrzeć moją stronę internetową: http://1ekspert.pl. Znajdą tam Państwo informacje o moich kwalifikacjach, opis oferowanych przeze mnie usług, a także blog z szeregiem merytorycznych wskazówek finansowych.