Witamy w krainie, w której wszystko po prostu działa. Kraina wygody, pysznego jedzenia, paradoksu, nagich nieznajomych w saunie i gdzie szacunek przenika wszystkie części społeczeństwa i kultury.

W Japonii jedzenie można określić jako czyste i minimalistyczne, ale nigdy proste, co prawdopodobnie podsumowuje Japonię jako całość. Jest to miejsce, które spełnia wszelkie oczekiwania, jakie masz po przyjeździe. W Japonii znajdziesz niesamowitą futurystyczną architekturę, ale mają też niezliczone tradycyjne, drewniane budynki i świątynie. Japonia jest oszałamiającym, pięknym krajem, które jest jak żaden inny kraj. W Japonii jest tak wiele niesamowitych rzeczy do zrobienia, że jedna podróż nigdy nie wystarczy, aby zobaczyć te wszystkie wspaniałe rzeczy, które oferuje. Od starożytnych świątyń po futurystyczne wieżowce, spokojne ceremonie parzenia herbaty, przesadzone arkady, relaksujące gorące źródła po przejażdżki gokartami, Japonia ma wiele do zaoferowania wszystkim. Nawet podczas krótkiej wizyty w Japonii możesz wybrać kilka doświadczeń z każdej kategorii na niezapomnianą wycieczkę.


Ulubioną świątynią turystów w Japonii i jedną z najpopularniejszych rzeczy do zrobienia w Kioto jest wyjątkowa Fushimi Inari. Tysiące jasnopomarańczowych bram torii wije się przez las na zboczu góry i pokonanie pełnego obwodu zajmuje około 90 minut. Fushimi Inari jest jedną z największych atrakcji turystycznych w Japonii i robi się niesamowicie zatłoczona, więc warto przyjechać przed 7 rano lub po 8 wieczorem, aby uniknąć najgorszego tłumu. Świątynia jest bezpłatna i otwarta przez całą dobę. Jeśli nie wiesz, ile kosztuje taka wyprawa, po prostu wpisz w wyszukiwarkę internetową wycieczka do japonii koszt. Nara to cudowna wycieczka z Kioto. Była to pierwsza stała stolica Japonii i jest pełna skarbów historycznych, w tym wielu obiektów światowego dziedzictwa UNESCO. Najważniejszym wydarzeniem jest ogromny Daibutsu-den (Sala Wielkiego Buddy) w Todaiji. Jest to największy drewniany budynek na świecie, w którym mieści się 15-metrowy złoty i brązowy posąg Buddy z 751 roku.