Klimatyzatory to urządzenia, które na dobre zadomowiły się w naszych domach. Nic w tym dziwnego, w końcu nowoczesne modele potrafią nie tylko ochłodzić wnętrze w trakcie upałów, ale również ogrzać je jesienią oraz oczyścić i nawilżyć powietrze, gdy zajdzie taka potrzeba. Niestety, jak każde urządzenie, klimatyzatory ulegają awariom i usterkom, które wymuszają na nas konieczność szybkiej naprawy. Kogo wezwać w takim przypadku? Oto nasza lista 10 specjalistów, którzy pomogą w przypadku konieczności naprawy klimatyzacji domowej. 

1. Sevro — naprawa klimatyzacji domowej: montaż i serwis Kraków

Sevro jest małą, rodzinną firmą działającą na krakowskim rynku już od 5 lat, oferującą naprawę, montaż i serwis klimatyzacji, paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła, wentylacji oraz rekuperacji. Priorytetem firmy jest oferowanie swoim klientom jedynie najlepszych urządzeń oraz kompleksowych rozwiązań w konkurencyjnych cenach. Sevro to zespół doświadczonych osób o ogromnej wiedzy branżowej, które są w stanie bezbłędnie dopasować klimatyzator do możliwości lokalowych oraz potrzeb mieszkańców lub użytkowników budynku. Do każdego zlecenia firma podchodzi w sposób indywidualny, zapewniając rzetelną obsługę i korzystne rozwiązania na lata. 

Sevro – naprawianie klimatyzacji Kraków
Zygmunta Glogera 67/31
31-222 Kraków
Tel: 798230260

2. Koneco Klimatyzacja — naprawa, przegląd, serwis

Koneco to firma zajmująca się montażem, naprawą oraz konserwacją urządzeń klimatyzacji domowej. Jest to mała, lecz prężnie działająca firma o sporym doświadczeniu i dużej liczbie wykonanych instalacji i napraw. Priorytetem firmy jest przede wszystkim jakość oferowanych usług oraz zadowolenie klientów, co przekłada się na dużą liczbę pozytywnych opinii i poleceń. Koneco oferuje jedynie najnowocześniejsze rozwiązania oraz najlepsze urządzenia na rynku, które przyczyniają się do efektywnego działania każdej zamontowanej klimatyzacji oraz podniesienia komfortu życia i pracy osób korzystających z urządzenia. 

Koneco Klimatyzacja
Małotka 46
05-152 Kaliszki

3. Kalor – naprawa i serwis klimatyzacji

Kalor to firma handlowo-usługowa, działająca na krakowskim rynku już od 2003 roku. Dzięki wieloletniej działalności oraz wykwalifikowanej kadrze zdołała zdobyć pokaźne grono zadowolonych klientów, którzy chętnie polecają firmę dalej. Kalor posiada niezbędne certyfikaty F-Gaz oraz  specjalistyczny sprzęt, dzięki czemu każde zlecenie zostaje wykonane wyjątkowo dokładnie i sprawnie, z zachowaniem wszelkich norm i zasad. Głównym celem firmy jest sprostanie wszelkim wymaganiom klientów oraz tworzenie rozwiązań idealnie dopasowanych do konkretnego budynku. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. 


Kalor
Malborska 130
30-624 Kraków

4. Air Engineering Katowice — serwis i naprawa klimatyzacji

Air Engineering to firma oferująca swoim klientom kompleksową usługę montażu klimatyzacji i wentylacji. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy firmy podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny, oferując profesjonalny projekt klimatyzacji, a następnie jej fachowy montaż. Ogromną zaletą Air Engineering jest zakres działania, bowiem firma jest w stanie dojechać pod wskazany adres na całym terenie Polski. Przekłada się to na setki współprac i taką samą liczbę zadowolonych klientów, którzy z chęcią polecają usługi firmy swoim znajomym. 

Air Engineering
Tadeusza Kościuszki 227
40-600 Katowice

5. BZ GAZ Serwis Wrocław — naprawa klimatyzatorów domowych

BZ GAZ Serwis to firma, która od kilkunastu lat troszczy się o zapewnienie komfortu cieplnego swoim klientom, oferując im ciepło w sezonie zimowym oraz przyjemny chłód w trakcie upałów. Priorytetem firmy od zawsze jest perfekcyjne dopasowanie proponowanych rozwiązań do potrzeb klientów, dlatego jej pracownicy podchodzą do każdego zlecenia w sposób indywidualny i otwarty na wszelkie uwagi i wymagania. BZ GAZ Serwis to nie tylko profesjonalny montaż klimatyzacji, ale również jej fachowa naprawa w każdych warunkach. 

BZ GAZ
Pod Lasem 1
55-120 Pęgów

6. Split System Gdynia — serwis i naprawa klimatyzatorów

Split System to firma oferująca projektowanie, montaż, serwis oraz naprawę klimatyzacji i wentylacji. Marka działa na rynku już od 2004 roku, dzięki czemu może pochwalić się ogromnym doświadczeniem i spora liczba przeprowadzonych instalacji oraz napraw. Celem działania firmy jest dostarczenie klientom sprawdzonych oraz wielofunkcyjnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób. Split System ma swoją siedzibę w Gdyni, jednak podejmuje się zleceń na terenie całego kraju, bez względu czy jest to mały domek jednorodzinny, czy ogromna galeria handlowa lub hala przemysłowa. 

Split System
Jana III Sobieskiego 127B
84-230 Rumia

7. Romanek – naprawa klimatyzacji Lublin

Romanek to jedna z najstarszych tego typu firm na polskim rynku oferująca usługi wysokiej jakości z zakresu klimatyzacji, chłodnictwa oraz wentylacji. Dzięki tam ogromnemu doświadczeniu firma wypracowała sobie bardzo solidną pozycję oraz grono zadowolonych klientów w całym kraju. W zakresie usług FHU Romanek znajdziemy kompleksowe usługi obejmujące dystrybucję, montaż, a także serwis urządzeń służących do klimatyzowania pomieszczeń. Priorytetem firmy jest indywidualne podejście do klienta, celne rozpoznanie potrzeb oraz sprostanie nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.


Romanek
Janowska 66A
20-509 Lublin

8. Klimax Lublin – naprawa klimatyzatorów

Klimax to firma oferująca kompleksowe usługi z zakresu montażu, serwisu oraz naprawy klimatyzacji na terenie Lublina oraz całego województwa lubelskiego. W zakresie usług firmy znajdziemy również bezpłatne oględziny i wycenę inwestycji lub wymianę starego urządzenia na nowszy model. W swoim asortymencie Klimax posiada jedynie najwyższej jakości, bezawaryjny sprzęt czołowych producentów. Pracownicy marki posiadają również wszelkie niezbędne uprawnienia do montażu i naprawy tego typu urządzeń, dzięki czemu każde zlecenie wykonane przez Klimax to gwarancja bezpiecznego i fachowego wykonania. 


Klimax Lublin
ul. Okopowa 5a/49
20-022 Lublin

9. Her-Klima Żory – klimatyzacja serwis i naprawa

Her-Klima to firma z Żor działająca na terenie całego województwa śląskiego. W zakresie jej usług znajdziemy profesjonalną instalację, serwis oraz naprawę klimatyzacji i wentylacji. Priorytetem firmy jest zapewnienie klientowi maksymalnej satysfakcji poprzez profesjonalne doradztwo, wysoką jakość usług, pełne wsparcie techniczne oraz terminowe wykonanie zlecenia. Do każdego zlecenia pracownicy firmy podchodzą w sposób całkowicie indywidualny, tak by zaoferować klientowi rozwiązania na miarę jego potrzeb. 

Her-Klima
Dąbrowskiego 27
44-240 Żory

10. Klima Siedlce – naprawa klimatyzacji

Klima Siedlce to firma oferująca montaż, serwis i naprawę klimatyzacji, wentylacji oraz pomp ciepła. Ponad 10-letnie doświadczenie, ogromna wiedza branżowa i nienaganna kultura osobista sprawiają, że firma cieszy się ogromną popularnością na lokalnym rynku. Pracownicy Klimy Siedlce posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia i certyfikaty potrzebne do przeprowadzania fachowych i bezpiecznych działań w obrębie instalacji klimatyzacji. W ofercie firmy znajdziemy jedynie najlepsze urządzenia wiodących marek, które zapewniają komfort użytkowania i brak awarii przez długie lata. 

Klima Siedlce
Brzeska 183
08-110 Siedlce

 

Montaż i naprawa klimatyzacji domowej to trudne zadanie, które warto powierzyć najlepszym. Mamy nadzieję, że nasza lista polecanych firm pozwoli Państwu znaleźć najlepsze rozwiązanie w przypadku każdej awarii systemu.