Wśród wielu rodzajów prezentów kwiaty zajmują jedno z wiodących miejsc popularności ze względu na ich dostępność do wyrażania swoich uczuć w ten sposób, aby przekazać swoje pozytywne emocje innej osobie. FloraQueen pomoże w tym i od ponad 10 lat zachwyca swoich klientów bukietami kwiatów, wysyłając je na cały świat.

Nie ma żadnego powodu – urodziny, małżeństwo, niezapomniana randka, możesz radować ukochaną osobę każdego dnia, FloraQueen poradzi sobie z tym przez 5+.

Bukiety przygotowywane są przez wykwalifikowanych kwiaciarni; do kompozycji wybierane są tylko świeżo ścięte kwiaty, które kurierzy dostarczają w krótkim czasie do dowolnego miejsca na świecie. Świetnym dodatkiem do wspaniałego bukietu będzie butelka szampana, mała pocztówka, pyszna tabliczka czekolady lub pudełko twoich ulubionych słodyczy. Wiele wdzięcznych opinii od zadowolonych klientów pokazuje, że FloraQueen nie poszła na marne, firma stale ulepsza swoje usługi.

Możesz złożyć zamówienie bukietu online w FloraQueen. Możesz zamówić dostawę kompozycji kwiatowych w ściśle określonym czasie, koszt dostawy wyniesie 136 rubli. Zamawianie bez dokładnego czasu będzie darmowe. Płatności można dokonać przelewem bankowym za pomocą jednego ze światowych systemów płatności.

Wśród kolorów powszechnie stosowanych w kompozycjach:

Najpopularniejsze bukiety z FloraQueen

Stali klienci wiedzą, że we FloraQueen znajdziesz różnorodny bukiet kwiatów, tworzący najbardziej niesamowite kombinacje, przyjemny dla oka i dający wiele pozytywów. Wśród najpopularniejszych bukietów:

  • Lody – chryzantemy i róże w jasnych odcieniach stworzą uczucie lekkości i świeżości o każdej porze roku, białe i liliowe kolory nadadzą magii prostej, na pierwszy rzut oka, kompozycji;
  • Aromat brzoskwiniowy – wesoły pomarańczowy kolor rozweseli Cię w najbardziej ponury dzień, połączenie chryzantem i róż oraz jaskrawoczerwonych alstroemerii, które nadają się na prezent na każdą okazję;
  • egzotyczni miłośnicy docenią oryginalny bukiet fioletowych alstroemerias, białych lisiantusów, zielonych chryzantem, nuta surowości sprawi, że dziurawiec zwyczajny;
  • Dynia – wyjątkowa konstelacja róż pomarańczowych i alstroemerias, dziurawiec i liść dębu zainspirują myśli o ciepłej jesieni i zapewnią komfort w każdym domu.