Firmy zajmujące się detailingiem pojazdów potrzebują wielu specjalistycznych urządzeń, z pewnością przydadzą się sprężarki, dzięki którym możemy zasilić różnego rodzaju pistolety do odkurzania, mogą być to także specjalne pistolety ze zbiornikami na chemię.

Usunięcie plam z tapicerki będzie wymagało użycia odpowiednich środków chemicznych, obecnie bardzo wygodnym sposobem nakładania jest użycie specjalistycznego pistoletu, którym równomiernie rozprowadza środki czyszczące po całej powierzchni.

Akcesoria dla firm zajmujących detailingiem pojazdów

Profesjonalne akcesoria firmy Benbow

Jednym z najbardziej znanych dostawców rozwiązań dla detailingu jest firma Benbow, posiada ona szeroką gamę pistoletów, które mogą służyć nie tylko do rozprowadzenia środków piorących, ale także do osuszania, mogą być to różnego rodzaju adaptery do odkurzania, zestawy do czyszczenia tapicerki. Z pewnością wykorzystanie odpowiednich środków piorących, odpowiednie ich nałożenie, przełoży się na bardzo dobre efekty. Mycie samochodu z zewnątrz należy rozpocząć od użycia wody pod ciśnieniem, dzięki temu nie dotykając powierzchni karoserii możemy usunąć największe zabrudzenia. Następnie możemy nałożyć środki chemiczne w postaci piany, która bardzo dobrze przykryje powierzchnię. Jednym z rozwiązań, które przydadzą się w przypadku detailingu, jest pianownica pneumatyczna, w tym przypadku możemy szybko rozprowadzić pianę po całej powierzchni pojazdu, co pozwoli nam usunąć najbardziej uporczywe plamy oraz zabrudzenia.

W kolejnym etapie możemy posłużyć się specjalną gumą, która będzie usuwała drobinki asfaltu, trudne do usunięcia zabrudzenia. Dzięki temu wyczyścimy odpowiednio karoserię, będziemy mogli następnie użyć specjalne pasty polerujące, dzięki czemu karoseria auta odzyska blask. Firma Benbow oferuje także akcesoria do lakierowania pojazdów, mogą być to pistolety lakiernicze różnych typów, posiadające regulatory, możemy zakupić również wiele akcesoriów, takich jak odwadniacze, regulatory ciśnienia, które przydadzą się w podczas lakierowania pojazdu. Oferowane są także myjki do pistoletów lakierniczych, stojaki lakiernicze oraz wiele innych akcesoriów.

Wiele produktów firmy Benbow możemy zakupić na stronie https://grupaurban.pl/product-category/producenci/benbow/, produkuje ona akcesoria dla firm zajmujących się detailingiem, lakierowaniem pojazdów, z pewnością nowoczesne urządzenia pomogą nam w codziennej pracy. Dzięki temu profesjonalne umycie auta będzie przebiegało szybko i sprawnie, będziemy mogli łatwo nałożyć środki czyszczące.